Společnost Vaše laboratoře s.r.o. vznikla fůzí nestátních zdravotníckých laboratoří Mediekos Labor, s.r.o. a laboratoře IMALAB s.r.o. k 1.1.2019. V současné době představuje společnost Vaše laboratoře s.r.o. 10 laboratorních pracovišť a 15 odběrových míst ve Zlínském a Olomouckém kraji.

Původní společnosti vznikly jako nestátní zdravotnické zařízení. Postupně rozšiřovala nejen počet laboratorních a odběrových pracovišť, ale i spektrum vyšetřovaných metod, s ohledem na potřeby lékařů, pacientů a trendy moderní medicíny.

Činnost laboratoře společnosti Vaše laboratoře s.r.o. navazující na původní činnost části Mediekos Labor, s.r.o. je zaměřena na vyšetřovací metody z oblasti klinické biochemie, hematologie, imunochemie, serologie, mikrobiologie a také histologie. Laboratoř poskytuje služby na nejvyšší možné úrovni a splňuje veškerá kriteria moderní laboratorní medicíny i kriteria normy ISO 15189.

Laboratoř je vybavena nejnovějším laboratorním systémem a nejmodernějšími analyzátory. V laboratoři pracuje kvalifikovaný personál. Správnost výsledků vyšetření, komentáře k nim a případné konzultace jsou zajištěny lékaři dané odbornosti a vysokoškolsky vzdělanými bioanalytiky s atestací.

Společnost Vaše laboratoře s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi a její prioritou je jeho maximální spokojenost.

To nejlepší
z laboratorní medicíny

Společnost Vaše laboratoře s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, které provozuje moderní diagnostické laboratoře a poskytuje špičkové laboratorní služby. Je vybaveno nejmodernější technikou a v současnosti zajišťuje urgentní, rutinní i speciální laboratorní vyšetření ...

Naše možnosti

Vaše laboratoře s.r.o. se zabývají vyšetřením biologického materiálu humánního popř. animálního původu pro privátní praktické lékaře a ambulantní specialisty


Naše služby

Odběry biologického materiálu, laboratorní vyšetření, svoz materiálu, konzultační služby ...

více informací

Vaše laboratoře s.r.o.
U Lomu 638, 760 01  Zlín

Pracoviště:
třída Tomáše Bati 3910
760 01 Zlín
+420 577 007 346

Společnost Vaše laboratoře s.r.o. je součástí skupin laboratoří

Powered by modified Warp framework (invence - advertising/new media)